Configuring Cisco Unified Computing System

Kurzem Vás provede

Základní info

Cíle kurzu

V tomto školení se účastníci podrobně seznámí se způsoby nasazení, zabezpečení a následným udržováním Cisco Unified Computing System (Cisco UCS) B-Series blade serverů, Cisco UCS C-Series, a S-Series rack serverů, pro použití v data centrech. Účastníci získají znalosti o implementaci management a orchestračního software pro Cisco UCS. Účastníci si v labu vyzkouší: konfiguraci klíčových prvků Cisco UCS, Cisco UCS Director a Cisco UCS Manager. Dále také implementaci UCS management software, včetně Cisco UCS Director, Cisco UCS Manager, Cisco Intersight a další.Tento kurz může být použitý jako příprava na nové CCNP Data Center a CCIE Data Center certifikace.

Obsah kurzu

- Popis a implementace technologie Fibre Channel, zoning a NPV funkcionalit na Cisco UCS- Popis a implementace technologie FCoE na Cisco UCS- Popis Cisco UCS politik pro servisní profily (service profiles)- Popis Cisco FEX a Single Root I/O Virtualizace- Popis a implementace technologie RBAC na Cisco UCS- Popis a implementace externích autentizačních zdrojů na Cisco UCS Manager- Popis a implementace klíčového managementu na Cisco UCS Manager- Popis a implementace Cisco UCS Director- Popis a implementace Cisco Intersight- Popis skriptování pro Cisco UCS Manager- Popis a implementace monitoringu na Cisco UCS Manager

Předpoklady

Obecné povědomí o serverech, obecná znalost routing a switching (Cisco přepínače a směrovače), znalost SAN sítí - Storage Area Networking, znalost virtualizace.

Studijní materiály

Účastníci obdrží přístup k elektronické verzi studijních materiálů.

Configuring Cisco Unified Computing System

Vybraný termín:

6.9.2023 –  8.9.2023  Bratislava 2 Upřesnující informace k termínu

Cena
1 750 Euro + 20% DPH

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a sedm ? Součet zapište číslicemi.