ChatGPT - praktický workshop

Kurzem Vás provede Zdeněk Valut

Základní info

Co se dozvíte?

Workshop je rozdělený na tři ucelené části. První nejkratší část uvádí publikum do odvětví AI /umělé inteligence), popisuje její praktickou implementaci do zaběhlé společnosti v podobě marketingové agentury YDEAL a představuje možnosti propojení různých AI nástrojů v praxi například právě s ChatGPT, včetně praktických ukázek.

Druhá část se zaměřuje na samotný ChatGPT, princip fungování a typické využití. Uvádí optimální postup práce s tímto AI nástrojem, představuje zajímavé prompty (zadání) a řešení situací. Dává tipy k používání a blíže se věnuje praktickému využití v rámci analýzy sdělení, vylepšení textů, výzkumu trhu, role play a mnoha dalšího. Dále ukazuje možnosti API integrace, automatizaci a provázanosti s nástroji třetích stran.

Ve třetí části se zaměříme na case study z prostředí marketingu, konkrétně tvorba kompletní marketingové strategie / kampaně a její realizace v podobě ChatGPT s porovnání s reálnou, již realizovanou kampaní. Zde prezentujeme na reálných případech možnosti sekvenčního zadávání pro optimální a kontinuální výstupy. Věnujeme se generování nápadů, výzkumu trhu, customer journey, tvorbě webových stránek, strategii, video produkci a získávání zpětné vazby.

Závěr prezentace obsahuje výhled do nejbližší budoucnosti a ukázky toho, co můžeme dále od společnosti OpenAI a jejich ChatGPT očekávat.
Obsah

Blok 1: Úvod a základní principy
Co je to ChatGPT a na jakém principu funguje.
Využití nástroje, práce s prompty pro optimální výsledky, sekvenční promptování, role play, API integrace a provázanost, tipy a triky, netradiční využití, práce s výstupy.

Blok 2: Reálné využití v marketingu
Ukázka okruhů využití, jako jsou sociální sítě, SEO, copywriting, tvorba marketingové strategie, research a výzkum trhu, mailing, weby, videoprodukce, atd.
Příklady konkrétního využití včetně ukázky reálných promptů.

Blok 3: Budoucnost ChatGPT
Nová verze 4 a co umí, pluginy, automatizace a vizualizace.

Blok 4: Diskuse
Prostor pro otázky, sdílení zkušeností a diskusi nad využitím ChatGPT.

ChatGPT - praktický workshop

Vybraný termín:

18.10.2023  Praha Upřesnující informace k termínu

Cena

Termíny kurzu

Praha
Tento termín

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je pět a šest ? Součet zapište číslicemi.