Business Analysis Foundation

Kurzem Vás provede Miroslav Müller

Educational Services Director ve společnosti LBMS

Základní info

Kurz představuje pohled na disciplínu business analýzy perspektivou BCS (The Chartered Institute for IT), mezinárodní organizace, která se zaměřuje na sdílení IT expertíz a znalostí, podporu odborníků, nastavení standardů a rámců včetně bohatých certifikačních programů.

Hlavní témata kurzu tvoří vysvětlení samotné disciplíny business analýzy, role a kompetence business analytiků, strategická analýza, business systém a modelování business procesů, analýza zainteresovaných stran, techniky získávání a modelování požadavků, řízení požadavků, sestavení business case a dodávání řešení.

Kurz je završen certifikační zkouškou EXIN BCS Foundation Certificate in Business Analysis, která představuje mezinárodně uznávaný diplom business analýzy, dokladující základní znalosti business analýzy pro specialisty jiných oborů, zejména vedoucí projektů a vývojáře systémů, a která zahrnuje řadu konceptů, přístupů a technik business analýzy.

Kurz je určen

  • pro kohokoliv, kdo vyžaduje znalost business analýzy,
  • zejména pak pro business analytiky, business manažery a jejich zaměstnance, manažery business změn, projektové manažery.

Business Analysis Foundation

Vybraný termín:

11.9.2023 –  13.9.2023  Praha 7
08:30 – 16:00 hod.

Cena
21 100 Kč + 21% DPH

Termíny kurzu

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je deset a jedna ? Součet zapište číslicemi.