Advanced MPLS

Kurzem Vás provede

Základní info

Cíle kurzu

Kurz je určen pro technické pracovníky znalé MPLS technologie a aplikace MPLS VPN, kteří si potřebují rozšířit znalosti. V kurzu se seznámí s pokročilými možnostmi L3 MPLS VPN, řešením mezi operátorského propojení MPLS sítí, principy L2 MPLS VPN a řízením MPLS sítě. Kurz pokrývá témata od základního principu po implementaci. Součástí jsou praktická laboratorní cvičení na reálných zařízeních.

Obsah kurzu

+ QoS v MPLS+ Alokace a filtrace MPLS značek+ L2 služby v MPLS sítích (Carrier Ethernet, EVC model, AToM / EoMPLS, VPLS, Hierarchické VPLS (H-VPLS)+ Propojení L2 sítí (L2 redundance v přístupové vrstvě, mLACP, Pseudowire Headend)+ Propojení poskytovatelů služeb - Inter AS VPN

Předpoklady

Znalosti v oblasti technologie Internetworkingu, TCP/IP, IP směrovacích protokolů včetně BGP a konfigurace směrovačů a MPLS v rozsahu školení A0, A1, RS3/BGP a SP1/MPLS.

Studijní materiály

- Na školení formou on-site účastníci obdrží tištěnou verzi studijních materiálů.- Na školení formou online účastníci obdrží přístup k elektronické verzi studijních materiálů.

Advanced MPLS

Vybraný termín:

21.8.2023 –  23.8.2023  Bratislava 2 Upřesnující informace k termínu

Cena
1 600 Euro + 20% DPH

Termíny kurzu

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je pět a čtyři ? Součet zapište číslicemi.