Administering BIG-IP

Kurzem Vás provede

Základní info

Cíle kurzu

Seznámit studenty s fungováním systému BIG-IP včetně jeho konfigurace, síťového provozu a činnostmi typickými pro jeho provoz a správu. Po ukončení kurzu budou účastníci schopni:+ Provést licencování a základní konfiguraci+ Vytvořit a obnovit konfiguraci ze zálohy+ Použít iApps pro nasazení služby+ Popsat úlohu Enterprise Manager v BIG-IP systému- Vážení zákazníci, pokud se budete chtít kurzu zúčastnit ONLINE formou. Prosíme, při registraci nám uveďte do poznámky ,,online registrace´´.

Obsah kurzu

+ Úvod do BIG-IP Systému+ Správa síťového provozu+ Secure Network Address Translation (SNAT)+ Příkazový řádek TMSH+ Profily a jejich koncept+ Session Persistence+ iApp koncept+ Základy BIG-IP Troubleshooting, BIG-IP administrace+ Přehled BIG-IP produktů (GTM, ASM, APM, EM)+ Koncept vysoké dostupnosti+ iRules

Předpoklady

Studenti by měli rozumět:+ TCP/IP adresaci včetně směrování + The Address Resolution Protocol+ Direct and Indirect Routing+ Základní znalost WAN a LAN a rozdíly mezi nimi**Komu je kurz určený:** síťovým a systémovým administrátorům zodpovědným za řízení běžné denní operativy systému BIG-IP.

Studijní materiály

Účastníci obdrží originální studijní materiály F5 Networks.

Administering BIG-IP

Vybraný termín:

21.9.2021 –  22.9.2021  Bratislava 2

Cena
960 Euro + 20 % DPH

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je jedna a osm ? Součet zapište číslicemi.