TECHNICKÉ LYCEUM 78-42-M/01

  • Místo konání

  • Region:
    Plzeňský kraj
  • Adresa:

Popis kurzu TECHNICKÉ LYCEUM 78-42-M/01

Jde o studijní směr, který vyplňuje mezeru mezi gymnázii a průmyslovými školami. Studium je čtyřleté, zakončené maturitní zkouškou na úrovni gymnázia. Hlavním záměrem je připravit žáky pro studium technických nebo ekonomických oborů na univerzitách jak v inženýrském, tak bakalářském studiu, případně pro studium na vyšší odborné škole. Výuka matematiky a fyziky je koncipována stejně jako na gymnáziu. V tomto oboru mají žáci posílenu výuku užití výpočetní techniky a grafických počítačových systémů. Ve třetím a čtvrtém ročníku může žák volit různou skladbu technických předmětů podle toho, na jakém univerzitním oboru chce pokračovat, např. počítačové sítě, grafiku a multimédia, aplikovanou ekonomiku, webdesign nebo elektrotechniku.

Dle volby žáka se vyučují dva cizí jazyky již od 1. ročníku. V současné době se na naší škole vyučují následující cizí jazyky: anglický, německý, ruský, španělský a francouzský. Na tomto oboru je povinná výuka anglického jazyka jako prvního nebo druhého cizího jazyka.

Kromě dalšího studia se absolventi mohou vzhledem ke svému technickému zaměření dobře uplatnit i přímo v praxi.

V minulém školním roce jsme přijímali na tento obor do studijního průměru 1,90.

Objednat účast na kurzu - TECHNICKÉ LYCEUM 78-42-M/01
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je pět a devět ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.