Š Inovativní formy práce k osobnostnímu rozvoji učitele s využitím ICT

 • Lektor

 • Popis
  Mgr. Pavla Sýkorová
 • Místo konání

 • Region:
  Plzeňský kraj
 • Adresa:
  Plzeň učebny KCVJŠ a jeho pracovišť, propagace prostřednictvím Programované nabídky a webových stránek KCVJŠ Plzeň
 • Termín

 • Od – do:
  jaro 2018
 • Cena *

 • Cena:
  1000 Kč + 0% DPH
 • Popis ceny:

Popis kurzu Š Inovativní formy práce k osobnostnímu rozvoji učitele s využitím ICT

Vzdělávací seminář je určen všem zájemcům, kteří chtějí získat inspiraci a náměty pro výuku i domácí přípravu žáka s využíváním informačních technologií. Seznámí se s různými aktivitami, které je možné vytvořit ve volně dostupných on-line aplikacích. Ukážeme vytváření vlastních aktivit do vyučovacích hodin (prezentace, testy, kvízy, interaktivní hry), které motivují žáky, napomáhají k rozvoji logického myšlení, jsou vhodné k procvičení učiva a umožňují skupinovou práci. V krátké brainstormingové diskusi nalézneme vhodné oblasti využití v denní praxi účastníků vzdělávacího semináře. Obě části vzdělávací akce jsou založeny na praktickém osvojení dovedností. Nedílnou součástí seminářů je diskuse účastníků, výměna zkušeností a sdílení příkladů dobré praxe. Část A) Vytváříme vlastní materiály pro výuku (4 vyučovací hodiny)
Zaměříme se na on-line nástroje a jednotlivé aktivity, které je možné využívat během výuky a přípravy na ni. Cílem semináře je motivovat učitele k efektivnímu využívání IT a naučit je základům práce s vybranými volně dostupnými on-line aplikacemi. Budou prakticky vytvářet vlastní výukové materiály (prezentace, interaktivní hry). Během semináře si prohloubí své dovednosti a práci v prezentačních a grafických editorech (Adobe Spark, Canva).
Část B) Aktivní zapojení žáků do výuky (4 vyučovací hodiny)
Seznámíme učitelé se základy práce ve vybraných volně dostupných on-line aplikacích (Socrative, Quizlet, Sutori atd.), které umožňují zapojit různá zařízení žáků a učitelů (počítač, tablet, mobilní zařízení). Vytvoří si vlastní kvízy, testy, interaktivní časové osy, získají náměty pro tvorbu vlastních aktivit a přehled zdrojů a metodických materiálů, které mohou využívat. Testové úlohy a kvízy se zpětnou vazbou pomáhají žákům ověřit získané znalosti, individuálně sledovat vlastní pokrok. Vyučující je může využít i jako formu interaktivní zábavné domácí úlohy. Jednotlivé aplikace pomáhají žákům lépe utřídit a zapamatovat učivo, podporují také týmovou spolupráci. Ukážeme, kde je možné získat inspiraci pro vlastní vyučovací hodiny, kde vyhledat příklady dobré praxe, jakým způsobem sdílet vlastní výukové materiály se studenty.
Objednat účast na kurzu - Š Inovativní formy práce k osobnostnímu rozvoji učitele s využitím ICT
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je osm a sedm ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace