Mentoring pro pedagogické pracovníky SŠ

 • Lektor

 • Popis
  Mgr. Lukáš Vlček
  Mgr. Bedřiška Žufanová
 • Místo konání

 • Region:
  Plzeňský kraj
 • Adresa:
  Plzeň, učebny KCVJŠ a jeho pracovišť, propagace prostřednictvím tištěné Programové nabídky a webových stránek KCVJŠ Plzeň
 • Termín

 • Od – do:
  leden- červen 2018
 • Cena *

 • Cena:
  3500 Kč + 0% DPH
 • Popis ceny:

Popis kurzu Mentoring pro pedagogické pracovníky SŠ

Vzdělávací program je zaměřen na rozvoj vybraných mentorských dovedností pedagogických pracovníků SŠ. Prostřednictvím skupinového koučinku účastníci podpoří kompetence, které jsou základem pro kolegiální podporu. Získají základní orientaci v terminologii vztažené k různým formám kolegiální podpory a specificky k mentoringu, budou ovládat základní strategie, postupy a plánování různých forem kolegiální podpory, získají základní dovednost vést mentorský/supervizní rozhovor, způsoby dávání a přijímání zpětné vazby, a to vše pro oblast profesionálního rozvoje kolegů i sebe sama.
Tématicky kurz pokrývá 3 oblasti: První oblast pokrývá témata mentoring, koučovací přístup a kolegiální podpora. Druhá oblast propojuje témata zvládání stresu, motivace a strategie, plánování. Třetí oblast zpracovává témata poskytrování zpětné vazby a hodnoceníve SŠ.
Rozsah:
Celkem 24 výukových hodin je členěno do 3 odborných bloků po 8 výukových hodinách.
Způsob práce: Skupinový koučink - koučovací přístup v semináři a moderovaná diskuse: V jednotlivých blocích účastníci společně pracují a rozvíjejí uvedená témata. Jde o tvůrčí činnost v rámci kolegiální podpory, kdy kouč je průvodcem a moderátorem společné diskuse. Účastníci mají také možnost aktivní účasti na tréninku nových technik a metod, formují a diskutují svůj názor v bezpečné atmosféře, ucelují si své postoje v přístupu ke kolegům a žákům a osvojují si tak samotné mentorování.
Objednat účast na kurzu - Mentoring pro pedagogické pracovníky SŠ
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je sedm a deset ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace