INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE 18-20-M/01

  • Místo konání

  • Region:
    Plzeňský kraj
  • Adresa:

Popis kurzu INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE 18-20-M/01

Od 1. ročníku je zařazen do výuky druhý cizí jazyk. V současné době se na naší škole vyučují následující cizí jazyky: anglický, německý, ruský, španělský a francouzský. Na tomto oboru je povinná výuka anglického jazyka jako prvního nebo druhého cizího jazyka.

Zaměření: Počítačové sítě a webdesign (uveďte již na přihlášce)

Na tomto zaměření si studenti po prvním ročníku budou vybírat další směr studia – počítačové sítě nebo webdesign.

Počítačové sítě

Absolvent je vybaven znalostmi v oblasti informačních systémů, ochrany dat, autorských práv k softwaru. Je schopen realizovat spojení počítačů do malé sítě, včetně zabezpečení optimální hardwarové a softwarové konfigurace, bezpečnosti provozu a údržby. Příprava ve studijním oboru vytváří předpoklady k tomu, aby jeho absolvent dokázal samostatně pracovat v oblasti informačních technologií a počítačových sítí podniku nebo firmy. Dokáže navrhovat informační systémy, zná výkon a vhodnost hardwaru a softwaru, zabezpečuje antivirovou ochranu a jednoduché opravy počítačové sítě.

Webdesign

Absolvent je vybaven znalostmi v oblasti informačních systémů, ochrany dat, autorských práv k softwaru. Je schopen vytvářet grafický návrh webové prezentace a upravit grafiku použitou na stránce. Na základě grafického návrhu student realizuje webovou prezentaci pomocí XHTML a CSS. Webové aplikace realizuje pomocí jazyka PHP a přístupu do databáze MySQL. Pro komunikaci s SQL serverem používá jazyk SQL. Dokáže vytvářet skripty na straně klienta pomocí jazyka JavaScript, javascriptového frameworku Jquery a využívá asynchronní komunikaci se serverem AJAXu. Příprava ve studijním oboru vytváří předpoklady k tomu, aby jeho absolvent dokázal samostatně pracovat v oblasti informačních technologií a tvorby webových prezentací a aplikací.

V minulém školním roce jsme přijímali na toto zaměření do studijního průměru 2,00.

Zaměření: Informatika v ekonomice a v cestovním ruchu (uveďte již na přihlášce)

Na tomto zaměření si studenti po druhém ročníku budou vybírat další směr studia – informatika v ekonomice nebo informatika v cestovním ruchu.

Informatika v ekonomice

Během studia získá student základní znalosti pro správu počítačové sítě, komplexní znalosti pro práci s www, elektronickou poštou a dalšími aplikacemi počítačových sítí. Součástí výuky jsou i všechny běžně používané softwarové produkty (včetně grafických), ekonomie, účetnictví a technika administrativy. Absolvent bude mít předpoklady pro komplexní administrativně ekonomickou správu firmy ve funkci managera, asistenta, sekretářky apod. Obor je velmi vhodný i pro dívky. Výuka hlavního cizího jazyka bude ve 4. ročníku obsahově zaměřena i na vedení obchodních jednání a korespondence.

Informatika v cestovním ruchu

Během studia získá student komplexní znalosti pro práci s www, elektronickou poštou a dalšími aplikacemi počítačových sítí. Součástí výuky jsou i všechny běžně používané softwarové produkty (včetně grafických), ekonomie, dopravní zeměpis, komunikativní dovednosti a technika administrativy. Od 1. ročníku jsou zařazeny do výuky dva cizí jazyky. Absolventi mohou najít uplatnění v cestovních kancelářích, agenturách, hotelích ve funkci managera, asistenta, delegáta, průvodce, prodejce, recepční apod. Obor je velmi vhodný i pro dívky. Výuka hlavního cizího jazyka bude ve 4. ročníku obsahově zaměřena  i na komunikaci s klienty a vedení korespondence zvláště v oblasti cestovního ruchu.

Objednat účast na kurzu - INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE 18-20-M/01
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je pět a devět ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace