Hlasová výchova v dětském a mládežnické sboru

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde
 • Lektor

 • Popis
  PaedDr. Alena Tichá , Ph.D.
 • Místo konání

 • Region:
  Plzeňský kraj
 • Adresa:
  Plzeň
 • Termín

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Popis kurzu Hlasová výchova v dětském a mládežnické sboru

1)Odborná část: a) osvojení konkrétních cvičení, her a metodických postupů, které vedou k rozvoji pěveckých dovedností dětí, a) seznámení s repertoárem určeným dětským sborům, c) konzultace interpretačních problé-mů ve skladbách donesených frekventanty, d) metodika nácviku. 2)Organizační část: účastníci osvojí základy pěvecké techniky, seznámí se s metodikou práce s dětským hlasem, s metodikou nácviku sborových skladeb s přihlédnutím k pěvecko-technickým problémům. V závěru kurzu se sami pokusí o nácvik a konečné zpracování vybrané skladby (práce ve skupině). Cílem semináře je seznámit se s problematikou dětského hlasu a nabíd-nout hry a cvičení, která vedou k rozvoji pěveckých dovedností dětí. Jde o prakticky zaměřený seminář, v němž si mohou učitelé sami na sobě vyzkoušet účinek některých cvičení, her a metodických postupů. V rámci kurzu se účastníci seznámí s výběrem skladeb pro dětské sbory a metodikou jejich nácviku.
Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Kontaktovat firmu - Krajské centrum vzdělávání, Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky a Informačně - Vzdělávací středisko Plzeňského kraje

Váš email:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu. Kolik je sedm a čtyři ? Součet zapište číslicemi.

Dodavatel veřejného kurzu

Krajské centrum vzdělávání, Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky a Informačně - Vzdělávací středisko Plzeňského kraje

Prosíme zmiňte EduCity
při kontaktování dodavatele

Adresa

Sady 5. května 42, 30100 Plzeň

Kontakty


*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace