Virtuální konference z virtuálního studia

Základní info

Uspořádejte firemní konferenci ve virtuálním studiu pro své home-office zaměstnance, kolegy nebo obchodní partnery. Šetřete náklady na dopravu, stravu a ubytování účastníků kongresu. Využijte interaktivní metody předávání informací a školení nebo představování svých produktů a služeb.

 

Technické řešení

Pro on-line konference se využívá metodu streamingu z virtuálního studia. K dispozici je vám několik variant realizace akce, které se liší technickou, časovou i finanční náročností. Při programu je možné využít živé výstupy aktérů přímo ve studiu, předem natočená videa, nebo on-line vstupy pomocí programů MS Teams nebo Zoom. Výstup z konference je možné streamovat na YouTube, Facebook, Twitch nebo třeba Microsoft Stream (další platformy dohodou).

Varianta Basic

V této variantě se o realizaci stará jeden organizátor, který zastává funkci moderátora, filmového režiséra i zvukového technika. Využívá se zelené plátno 3 x 2 metry, na které je možné naklíčovat firemní branding.  Akce se skládá z živých výstupů moderátora, jimiž jsou oddělena jednotlivá předem natočená videa dodaná klientem.

Varianta Medium

Pro tuto verzi se používá největší zelené plátno 5 x 6 metrů s naklíčovaným virtuálním studiem. Program realizuje režisér/technik, který se stará o technickou část programu a moderátor, který má na starosti organizaci a prezentaci obsahové části programu.

Ve virtuálním studiu je prostor i pro jednoho dalšího účastníka (zástupce klienta), případně se vystupující mohou střídat.. Součástí virtuálního studia je také velká obrazovka určená buď            k brandingu nebo pouštění mediálních příspěvků. 

Varianta Live

Tato verze programu zahrnuje všechno jako varianta Medium s tím, že navíc přináší živé on-line vstupy dalších přednášejících pomocí programů MS Teams nebo Zoom.  Tyto on-line vstupy jsou zobrazovány na obrazovce virtuálního studia.

 

Časový rámec:

1 – 6 hodin

 

Kde je možné aktivitu provozovat:

Kdekoli s připojením na internet.

 

V jakém období je aktivita dostupná:

celoročně

 

Počet osob:

neomezeně

Virtuální konference z virtuálního studia

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je dvě a tři ? Součet zapište číslicemi.