ZAVÁDĚNÍ A ROZVOJ SYSTÉMU MANAGEMENTU JAKOSTI

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.
Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci. Nebo použijte poptávkový formulář.
  • Kurz na míru

  • ID akce:
    121611

Popis kurzu na míru ZAVÁDĚNÍ A ROZVOJ SYSTÉMU MANAGEMENTU JAKOSTI

... už máte certifikát ČSN ISO 9001 ? Tak bude pravděpodobně znít nejčastější otázka mezi firmami a podnikateli. Podniky a firmy, které se nebudou moci prokázat certifikátem systému managementu jakosti, nebudou zcela vyhovovat požadavkům EU. Proto pro ně bude v nových podmínkách daleko méně prostoru pro uplatnění.Jde o zlepšení procesu organizace a řízení uvnitř samotných firem. Zavedený a funkční systém jakosti nebude již konkurenční výhodou ale podmínkou pro dodavatelské vztahy. Zákazník (odběratel) žádá a bude stále více žádat zvýšené záruky k nabízeným výrobkům a službám. Zavedený systém znamená vybírat nejlepší dodavatele a subdodavatele a tím vytvářet předpoklady pro kvalitní výstup k zákazníků. Certifikát je pak prokazatelnou formou správně fungujícího systému jakosti.

Cíle:
zvýšení obratu a zisku, rozšíření počtu klientů, zvýšení konkurenceschopnosti, snížení nákladů, zpětná vazba od zákazníka jako zdroj informací pro marketing. Je to obvyklé kritérium ve výběrových řízeních a veřejných soutěžích a častou podmínkou v subdodavatelských vztazích. V zemích EU je certifikát ISO 9001 samozřejmostí.

Zajišťujeme služby zejména v těchto oblastech:
implementace systémů jakosti podle požadavků norem ČSN ISO řady 9000, ISO 14000 (vč. jejich kombinace tzv. integrovaný systém), organizace řízení podniku a jeho optimalizace (včetně zpracování interních podnikových předpisů a organizačních norem), vzdělání a motivace pracovníků, řízení lidských zdrojů, zpracování firemních a propagačních prezentačních materiálů, spolupráci při řešení úkolů související při zaváděním systémů (konzultace, poradenství, odbornou pomoc při vytváření dokumentů a implementací popsaného systému, kontroly jednotlivých kroků) a koordinaci činností s certifikační společností s cílem splnění dohodnutých termínů certifikace.

Termín a cena:
individuální domluva
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace