Yachting, diving

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.
Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci. Nebo použijte poptávkový formulář.
  • Kurz na míru

  • ID akce:
    83658

Popis kurzu na míru Yachting, diving

PROČ NA LOĎ?

Všem, které již přestalo bavit trávení dovolené nebo volného času v přeplněných kempech, ne vždy pohodlných bungalovech a předražených, až zbytečně luxusních hotelech, nabízíme možnost poznat pobřeží a ostrovy z opačné strany, to je z mořské hladiny.

Pokud jste ubytovaní v kempu či bungalovu, organismus se přehřívá ve sluncem rozpálené a špatně odvětrávané stavbě, obtěžuje Vás nepříjemný hmyz a přítulní hlodavci, trávíte bezesné noci v případě nezřízeně konzumujících, hlučných sousedů, cítíte typický odér sociálních zařízení a vaše obuv je promočena či obalena blátem, jestliže zaprší.

Co se týče potápění, sami dobře víte, jak smutný je život potápěče-suchozemce. Večer, namísto návštěvy restauračního zařízení ( z důvodu vyhodnocení ponorů a stanovení plánu příštího potápění ) bloumáte městem, porovnáváte ceny jednotlivých potápěčských center kde jste navíc vázáni nabídkou lokalit, ráno v nelidskou hodinu přenášíte materiál na loď, motáte se mezi neznámými lidmi a pokud máte štěstí, neobjeví se mezi nimi případ, kvůli kterému nadějně vypadající den skončí po prvním ponoru, kdy se všichni musí vrátit do přístavu s potencionálním umrlcem.

Naproti tomu v případě pobytu na naší lodi je Vaše obydlí příjemně ofukováno mořským vánkem, hmyz neexistuje, krysy v podpalubí-to je námořnická latina, hlučného souseda zpacifikujete, neboť je to Váš známý, WC je provoněno deodorantem a celý čas se pohybujete naboso, což je zdraví prospěšné. Potápěč je najednou svobodný, sám si vybere místo zanoření, pod vodu jde s člověkem o kterém již něco ví a večer zbývá spousty času na vyhodnocování ponorů. A konečně, pobyt na lodi má jistý nádech dobrodružství.

Naše firma ochotně pronajímá loď i za účelem pořádání firemních akcí, ať už se jedná o školení či jazykové a jiné kurzy na dobu, která je pro daný případ potřebná.

Cena akce se Vám dostane do nákladů a prostředí jistě není srovnatelné s nějakou uniformní zasedací místností.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace