Vyjednávání

Popis kurzu na míru Vyjednávání

Vyjednávání znamená nejlepší možné vyjádření vašich zájmů. Existují obecná pravidla vyjednávání, která vás mohou přiblížit k úspěchu s vašimi partnery uvnitř firmy i mimo ni a dosáhnout dlouhodobého oboustranně výhodného vztahu.

V závislosti na cílech vyjednávání existuje větší množství vyjednávacích strategií a triků, na které byste měli být připraveni. Vyjednávání by mělo být strukturováno tak, abyste vždy věděli, jaká je následující fáze a co je její podstatou a mohli tak mít vedení vyjednávání ve svých rukou.

Pouhé představení vašeho stanoviska není v rámci vyjednávání dostatečné. Cílem je přesvědčit o něm vašeho partnera. Kromě toho rozdílná stanoviska často vedou ke konfliktním situacím. Jenom ten, kdo je schopen vědomě aplikovat vhodnou vyjednávací strategii a taktiku, může uplatnit úspěšnou a efektivní přesvědčovací sílu, vyhnout se konfliktu a stát se úspěšným vyjednavačem.
Kontaktovat dodavatele kurzu na míru
Jméno
Společnost
Pozice ve firmě
E-mail
Telefon
Text
Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a pět ? Součet zapište číslicemi.
*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.