VYJEDNÁVÁNÍ aneb Jak efektivně dosáhnout nejlepšího řešení

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.
Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci. Nebo použijte poptávkový formulář.
  • Kurz na míru

  • ID akce:
    1165026

Popis kurzu na míru VYJEDNÁVÁNÍ aneb Jak efektivně dosáhnout nejlepšího řešení

Kombinovaný program kazuistických seminářů a e-learningu

Cíl

Program přehlednou a poutavou formou shrnuje poznatky z teorie a praxe vyjednávání. Předá Vám znalosti, o které se budete moci opřít v různých vyjednávacích situacích. Budete se ve vyjednávání dobře orientovat, poznáte hru, kterou s Vámi oponent hraje, a budete vědět, jak na ni zareagovat. Naučíte se, jak překonávat překážky a posouvat vyjednávání žádoucím směrem. Dozvíte se, co všechno můžete udělat pro dosažení úspěchu a budete znát postupy, které je možné uplatnit při vyjednávání s nespolupracujícím oponentem. Program Vám pomůže zlepšit vyjednavačské dovednosti a vyjednávat efektivněji a s lepším výsledkem. Tyto dovednosti si procvičíte během kazuistických seminářů na konkrétních případech z praxe.

Nedílnou součástí programu je e-learning, tedy vzdělávací texty, které jsou dostupné přes internet. Jsou doprovázeny originálním příběhem z prostředí antické Tróje a přináší Vám možnost vtělit se do bájného hrdiny a pokusit se o záchranu starobylého města zasvěceného řeckému Panteonu. Do příběhu vstupujete prostřednictvím interaktivních vyjednávacích situací a procvičujete si osvojené znalosti.

Cílová skupina

Program přinese užitek všem, kdo chtějí umět dobře komunikovat a vyjednávat. Zejména jej ocení zaměstnanci, kteří jsou v denním kontaktu s klienty, dodavateli a rovněž manažeři všech úrovní řízení.

Obsah

Program Vám umožní dozvědět se, jaké jsou typy vyjednávání, jaké jsou taktiky v pozičním vyjednávání a jak je překonat, poznáte zásady principiálního vyjednávání a jeho přednosti, dozvíte se, jak zjišťovat zájmy druhé strany, jak se na vyjednávání připravit (určit si cíle, dramaturgii,…), jak posouvat vyjednávání kupředu, jak řídit vyjednávání v běžných i náročných situacích, a jak provádět závěrečné zhodnocení a debriefing.

Rozsah kurzu

160 slidů interaktivních vzdělávacích textů

Kazuistické semináře v rozsahu dle potřeb klienta

 Cena

Dle specifikace poptávky