Týmová spolupráce

Popis kurzu na míru Týmová spolupráce

Týmová spolupráce je jedním ze zaklínadel současné doby. Schopnost týmové spolupráce se objevuje mezi nejčastěji uváděnými požadavky v pracovních inzerátech, týmový duch v různých podobách je velice často proklamovanou součástí firemní kultury. V oblastech, kde často dominuje odbornost zaměstnanců, patří týmová spolupráce k největším uvědomovaným rozvojovým potřebám. Jaké jsou vlastně atributy efektivní týmové práce? Jak se dá vytěžit z různorodosti lidí v týmu? Týmová práce ale není všelék, jsou situace a úkoly, které je mnohem efektivnější řešit individuálně. Jak tyto situace rozeznáme?

Trénink týmové spolupráce provádí účastníky charakteristickými vlastnostmi týmů a skupin a definuje roli jedince v týmu. Dále se věnuje mezilidským vztahům v týmové práci, odkrývá podstatu, přínosy a rizika soutěžení, pasivity a přizpůsobení se, zvláštní pozornost je věnována bariérám spolupráce a konfliktům ve skupinách a týmech. Na závěr tréninku dostanou účastníci příležitost seznámit se se souhrnem elementů efektivní týmové spolupráce a projdou úkoly, při nichž tyto elementy procvičí.
Kontaktovat dodavatele kurzu na míru
Jméno
Společnost
Pozice ve firmě
E-mail
Telefon
Text
Kontrola proti spamu. Kolik je sedm a pět ? Součet zapište číslicemi.
*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace