TEAMBUILDING - Eskymo

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.
Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci. Nebo použijte poptávkový formulář.
  • Kurz na míru

  • ID akce:
    704579

Popis kurzu na míru TEAMBUILDING - Eskymo

Po stopách Eskymo Welzla

Pojďte se s námi vydat po stopách legendárního českého polárníka a náčelníka Eskymáků Jana ¨Eskymo¨ Welzla, známého po celém severu jako „Arctic Bismarck“. Na účastníky programu čekají originální zimní aktivity, při kterých si vyzkouší charakteristické činnosti polárníků a nemůže samozřejmě chybět ani setkání s Amundsenem… Vrcholem programu je závěrečný „workshop“ připomínající celoživotní snahu Welzla zkonstruovat vlastní „perpetum mobile“.

Koncept:

Tento celodenní program v sobě spojuje principy projektové simulace a teambuildingu při¨užití zábavných zimních aktivit. Program je obohacený o jednotící prvek soutěže probíhající mezi týmy uvnitř dané účastnické skupiny, která plyne programem od jeho začátku až do samotného závěru.
Účastníci rozdělení do týmů (po cca 6) nejprve projdou řadou netradičních týmových aktivit, při jejichž úspěšném splnění získávají materiál potřebný pro konstrukci saní (lyžiny, spojovací materiál, nářadí a jiné).

Cílem celého programu je pak pro každý z týmů sestrojit vlastní „perpetum mobile“ čili originální saně pro celý tým, které obstojí ve srovnání s konkurencí a budou reprezentovat společnost a své autory. Rozhodujícími kritérii úspěchu jsou „atraktivita výrobku“ (design, zpracování, image) hodnocená jednotlivými účastníky a jeho „jízdní vlastnosti“ (výkon, ovladatelnost, bezpečnost), které prověří zkušební jízda – závěrečný sjezd všech týmových saní.

Mezi typicky používané týmové aktivity patří:
- Lukostřelba – aneb jak si ulovit něco k snědku

- Rozdělávání ohně na sněhu – …a jak si uvařit
- Psí spřežení – a jak ho uřídit
- Závod na sněžnicích – jak se správně pohybovat po sněhu a ledu
- Stavba sněhuláka / iglú – jak přežít noc
- Hledání pod lavinou – jak pomoci příteli v nouzi

Pro více detailů a fotogalerii se podívejte na: www.odyssey-teambuilding.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace