EduCity.cz již brzy v novém designu!
Prohlédněte si nový vzhled EduCity.cz ještě před jeho oficiálním spuštěním!

Školení Cisco

Popis kurzu na míru Školení Cisco

OKsystem nabízí autorizovaná školení Cisco s až 50% slevou

Společnost OKsystem nabízí všechna svá autorizovaná školení Cisco až s 50% slevou.
OKsystem je držitelem statusu Cisco Learning Partner Associate, kategorie A. Tento statut umožňuje školit pokročilé kurzy Cisco vlastními certifikovanými instruktory v českém jazyce. Tímto krokem společnost OKsystem upevnila svoji pozici na českém trhu v oblasti Cisco školení.

Termíny kurzů najdete v našem kalendáři školení.

Základní tématické oblasti školení

 

Absolvované kurzy se dají také využít jako příprava k testování. Pro přehled jednotlivých oblastí se podívejte na návaznosti kurzů Cisco.

_____________________________________

CCDA, CCDP, CCIE, CCIP, CCNA, CCNP, Cisco, the Cisco Certified Internetwork Expert logo, Cisco IOS, Cisco Press, Cisco Systems, the Cisco Systems logo, Cisco Unity, and Empowering the Internet Generation are registered trademarks of Cisco Systems, Inc. and/or its affiliates in the United States and certain other countries. All other trademarks mentioned in this document or Website are the property of their respective owners.

Kontaktovat dodavatele kurzu na míru
Jméno
Společnost
Pozice ve firmě
E-mail
Telefon
Text
Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a tři ? Součet zapište číslicemi.
*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.