Rozvojový program výrobních mistrů

Popis kurzu na míru Rozvojový program výrobních mistrů

Jakou roli hrají mistři v řízení společnosti? Jsou pouze odborníky na výrobu nebo jsou součástí managementu?

Práce mistrů a vedoucích směn je pro výrobní společnosti velmi důležitá. Jsou důležitým pojítkem mezi managementem a zaměstnanci a spočívá na nich zodpovědnost za plnění plánu. Dohlížejí na různé fáze výroby, kontrolují kvalitu výrobků a zajišťují efektivní organizaci práce. Odlišují se od svých kolegů letitými zkušenostmi z výroby, ale ačkoliv jejich nejdůležitějším úkolem je vést svůj tým, nikdy jim nebyly poskytnuty formální nástroje ke splnění tohoto úkolu. Absolvovali někdy nějaký trénink, aby zdokonalili své manažerské schopnosti?

Tréninkové programy firmy DEVELOR "Akademie mistrů I a II" byly vyvinuty na základě potřeb našich klientů. Mistři získají a procvičí si nezbytné manažerské dovednosti, které jim umožní efektivně vytvářet a udržovat kontakty s 50-60 lidmi, efektivně komunikovat, řešit konflikty a vědomě zlepšovat výkonnost svých pracovních týmů.
Kontaktovat dodavatele kurzu na míru
Jméno
Společnost
Pozice ve firmě
E-mail
Telefon
Text
Kontrola proti spamu. Kolik je dvě a šest ? Součet zapište číslicemi.
*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.