Řešení konfliktů

Popis kurzu na míru Řešení konfliktů

Jak se dá efektivně pracovat s ostatními, když každý člověk je individualitou, která má své osobní vnímání, preference a styl chování? Je to vážná překážka skupinové výkonnosti nebo naopak faktor, který dává lidem možnost překonat možnosti jednotlivce? Co si počít s konflikty, které ať už ve větší či menší míře provázejí prakticky každou společnou aktivitu?

Společná práce není samozřejmě všelék a má svá omezení a překážky. Jen některé z nich však opravňují manažera k upuštění od konceptu skupinové synergie a k upřednostnění individualistického přístupu. Ty další lze překonat a využít ke zkvalitnění práce jednotlivce i skupiny. Při využití správných nástrojů lze konflikty v mezilidském jednání efektivně řešit a předcházet jim.

Kurz Řešení konfliktů pomáhá účastníkům chápat odlišnost lidí, se kterými spolupracují jako přínos pro kvalitu výsledků dosahovaných skupinou. Dále vede účastníky k tomu, aby na základě své vlastní zkušenosti, znalosti skupinové dynamiky a přístupů k řešení konfliktů dokázali ze spolupráce s jinými lidmi vytěžit co nejvíce.
Kontaktovat dodavatele kurzu na míru
Jméno
Společnost
Pozice ve firmě
E-mail
Telefon
Text
Kontrola proti spamu. Kolik je tři a jedna ? Součet zapište číslicemi.
*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace