Průmyslově právní ochrana

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.
Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci. Nebo použijte poptávkový formulář.
  • Kurz na míru

  • ID akce:
    2130453

Popis kurzu na míru Průmyslově právní ochrana

Ochrana průmyslových práv a práv k duševnímu vlastnictví nabývá stále větší význam při ochraně výsledků výzkumu a vývoje. Jedná se o průběžnou činnost, která se vztahuje na většinu činností a produktů.

 

V oblasti výzkumu a vývoje podporuje ochrana průmyslově právního vlastnictví budování prestiže, pomáhá k lepšímu uplatnění výsledků vývoje na trhu, zlepšuje pozici vůči konkurenci. Včas prováděné rešerše v databázích průmyslových práv umožňují získat informace o již známých technických řešeních, stejně jako vyhnout se vyvíjení produktů porušujících práva třetích osob.

 

Po absolvování kurzu budete chápat:

  • Autorská práva
  • Průmyslová práva registrovaná (patenty, užitné vzory, průmyslové vzory, ochranné známky, označení původu, zeměpisné označení)
  • Průmyslová práva neregistrovaná (obchodní tajemství, know-how, vzhled výrobku, dobré jméno výrobku, dobré jméno výrobce, důvěrné informace, výsledky spotřebitelských průzkumů)
  • Samostatnou část tvořící zaměstnanecké vynálezy a to z pohledu práv a povinností jak zaměstnance, tak i zaměstnavatele.

 

Během kurzu si prakticky vyzkoušíte provedení patentové rešerše z dostupných databází a také si formou příkladu prakticky vyzkoušíte vyplnění přihlášky vynálezu.

 

Délka tréninku: 1 den

 

Každý absolvent kurzu dostává osvědčení o absolvování.

 

Více informací o tréninku získáte zde.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace