Obchodní matematika

Popis kurzu na míru Obchodní matematika

Program Obchodní matematika poskytuje účastníkům nástroje pro lépe informovaná prodejní rozhodnutí a podporu jejich prodejních argumentů. Tento vysoce interaktivní a praktický program pokrývá veškeré aspekty obchodní matematiky běžné v praxi v různých obměnách (podle specifičnosti jednotlivých odvětví). Volitelně může obsahovat počítačem řízenou obchodní simulaci.

Mnoho obchodních zástupců se v současné době živí prodejem bez adekvátní znalosti obchodní matematiky. Tato skutečnost je v lepším případě tolerována a v horším případě zneužívána mnohými nákupčími. V konečném důsledku to často vede k „prodeji pod cenou“ neboli poskytování nadměrných slev způsobujících snížení celkové ziskovosti prodeje. Vedle výborné znalosti produktů a obchodních technik je proto obchodní matematika základem úspěšnosti každého prodejce a Key Account manažera.

Po absolvování kurzu budou účastníci schopni:

  • rychle a efektivně provést běžné kalkulace u svých zákazníků
  • chápat a správně používat termíny obchodní matematiky (front/back margin, net-net pricing, mark-up vs margin, TT)
  • spočítat dopad celkového balíku poskytnutých slev a ústupků na “bottom line” neboli zisk společnosti
  • jednoduše kvantifikovat hodnotu ústupku zákazníkovi (na jeho zisk)
  • používat obchodní matematiku jako nástroj podpory svých prodejních argumentů
Kontaktovat dodavatele kurzu na míru
Jméno
Společnost
Pozice ve firmě
E-mail
Telefon
Text
Kontrola proti spamu. Kolik je tři a šest ? Součet zapište číslicemi.
*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace