MS OFFICE 2010 - rozdíly oproti Office 2003

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.
Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci. Nebo použijte poptávkový formulář.
  • Kurz na míru

  • ID akce:
    1405268

Popis kurzu na míru MS OFFICE 2010 - rozdíly oproti Office 2003

Pro ty, kteří přešli nebo se chystají přejít na Office 2010 a chtějí se rychle zorientovat v novém prostředí a ovládání a seznámit se s novými a vylepšenými funkcemi.

Nejdříve se proberou věci, které jsou společné všem aplikacím Office a pak se postupně projdou všechny základní aplikace - Word, Excel, Power Point a Outlook. Podle požadavků zákazníka některé z nich projdeme ve stručnosti a některým se budeme věnovat detailněji.

Posluchači dostanou "taháky" s přehledem stávajících karet dané aplikace a soubory umožňující rychle vyhledat kde se příkaz který znali ze starých Office nachází teď.

Okamžik přechodu na novou verzi Office je ideální chvíle ke školení - nejen že se naučíte rychle orientovat v novém prostředí a používat nové funkce, ale zároveň dojde k urovnání a doplnění znalostí. To, že člověk léta aplikaci používá, neznamená že ji opravdu ovládá. Často i velmi pokročilým uživatelům schází něco ze základů a nebo o některých možnostech aplikace vůbec nevědí.

Předpoklady: znalost příslušných aplikací ve verzi Office 2003
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace