Motivace a loajalita

Popis kurzu na míru Motivace a loajalita

Chcete zlepšit  atmosféru a vztahy na pracovišti? Zvýšit loajalitu pracovníků ve firmě, umožnit snižování nákladů na mzdy, či zvýšit informovanost, aby došlo k předcházení nedostatků v komunikaci.


Zaměření: kurz "Motivace a loajalita" se zaměřuje na následující problémy spojené s motivací zaměstnanců: často se zaměříme na odměny místo na nefinanční motivaci, což je nákladné a současně frustrující a málo účinné, naříkáme na to, že se lidem dělat nechce nebo dělají s nezájmem. Díky tomuto kurzu, který měl dosud velký ohlas, si účastníci uvědomili, bez čeho motivace fungovat nemůže a jak ji dělat. Účastníci kurzu se seznámí se souborem metod usnadňujících zvyšování efektivity práce.

Cílová skupina: manažeři všech úrovní, vedoucí pracovníci a všichni, kteří mají zájem motivovat své kolegy nebo sebe.

Obsah kurzu:

  • Základní pojmy a jejich souvislosti a historie pohledů na motivaci.
  • Předpoklady úspěšné motivace.
  • Motivace a výkon.
  • Druhy motivace (jak to dělat), motivace a sebemotivace.
  • Porady jako účinný motivační nástroj.

 

Po absolvování kurzu účastník obdrží OSVĚDČENÍ o účasti.  
Cena kurzu se odvíjí od Vašich specifikací (délka školení - doporučujeme 7 hodin, počet účastníků, cílová skupina). Nabídku kurz "na míru" Vám připravíme ZDARMA. Vaše dotazy zasílejte
prosím na info@systemy-jakosti.cz

Kontaktovat dodavatele kurzu na míru
Jméno
Společnost
Pozice ve firmě
E-mail
Telefon
Text
Kontrola proti spamu. Kolik je pět a dvě ? Součet zapište číslicemi.
*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace