LL. M. Business Law

Popis kurzu na míru LL. M. Business Law

Master of Laws (LL.M.) je profesní postgraduální studijní program zaměřený na získání a rozšíření znalostí v oboru práva. Absolventi tohoto programu získají mezinárodní diplom (certifikát) a titul LL.M. (uváděný za jménem), který je v manažerské i právní praxi  u nás i v zahraničí velmi uznáván.

 

Profesní vzdělávací program  ve specializaci LL.M Business Law  je určen pro jednatele firem, manažery českých i zahraničních společností, ředitele firem, pracovníky ve veřejné správě a také pro právníky a advokáty, kteří se zabývají obchodním a podnikovým právem.

Absolvent programu LL.M. získá přehled o aktuálních problémech a trendech ve všech právních oblastech souvisejících s obchodní a podnikovou činností. Program poskytuje jak teoretické poznatky v jednotlivých disciplínách práva, tak klade důraz na jejich praktickou aplikaci v každodenní činnosti firmy či instituce, a to v českém i mezinárodním prostředí.

Nový Jičín

1krát měsíčně v sobotu, popř. v pátek odpoledne
(8 vyučovacích hodin 9:00 - 15:30, popř. 4 vyučovací hodiny 17:00 – 20:15 ) 

Divadelní 138/4 (budova Mendelovy střední školy)

Ostrava

 1krát měsíčně v sobotu, popř. v pátek odpoledne
(8 vyučovacích hodin 9:00 - 15:30, popř. 4 vyučovací hodiny 17:00 – 20:15 )

Kulturní dům K-TRIO, Dr. Martínka 1439/4

Kontaktovat dodavatele kurzu na míru
Jméno
Společnost
Pozice ve firmě
E-mail
Telefon
Text
Kontrola proti spamu. Kolik je šest a pět ? Součet zapište číslicemi.
*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.