Kurz Feng Shui prostoru

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.
Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci. Nebo použijte poptávkový formulář.
  • Kurz na míru

  • ID akce:
    1378223

Popis kurzu na míru Kurz Feng Shui prostoru

Byu Feng Shui centrum Praha

Kurz Feng Shui prostoru FENG SHUI

Feng Shui v pracovním prostředí velmi přispívá k celkové harmonii zaměstnanců a tím i k jejich vyšším pracovním výsledkům. Nechte se inspirovat i vy, jak si vytvořit inspirativní prostředí pro svou práci a sestavit ten správný tým z těch správných lidí.

Feng Shui je tradiční čínské umění, které se zaměřuje na život v harmonii s okolním prostředím. Vyhledává nejideálnější energie pro člověka v daném místě a v určitém čase. Pomáhá v případech, kdy potřebujeme zlepšit či podpořit určitou nerovnováhu v oblasti zdraví, vztahů, prosperity či spokojenosti. Tradiční Feng Shui nám umožňuje ovlivnit vzájemné působení energií člověka a okolního prostředí tak, aby vše fungovalo v náš prospěch a v tom správném čase. Využívá se proto při harmonizaci našeho života, především při úpravách našeho bydlení nebo pracovního prostředí. Na základě tisíciletých zkušeností vznikl systém pravidel a principů, kterým dokážeme přizpůsobit každý prostor pro konkrétního jedince tak, aby se v takovém prostředí cítil co nejpříjemněji. Tradiční Feng Shui je proto založené na komplexních metodách s individuálními výpočty pro každého člena domácnosti či firmy, pro každý prostor a v závislosti na konkrétním čase. My se zabýváme právě tímto tradičním Feng Shui, které je založeno na těchto třech základních pilířích – člověk, prostor a čas. Moderní Feng Shui, tak jak ho znáte z knih a časopisů, je úplně něco jiného. V novém pojetí Feng Shui se řeší jen prostor, správné proudění energie a rozmístění nábytku včetně drahých pomůcek Feng Shui, což pro dokonalou harmonizaci opravdu nestačí. Rádi vám poradíme, jak si můžete i vy vytvořit příjemné prostředí kolem sebe, které vás bude nabíjet pozitivní energií, tím harmonizovat sebe sama, vaše vztahy, ale i zlepší vaše zdraví, prosperitu a spokojenost. Protože prostředí, ve kterém žijete a nejvíce se pohybujete, zrcadlí i váš život, jeho kvalitu a průběh. Co se naučíte - Základy tradičního Feng Shui jin a jang, 5 elementů,barvy,tvary, materiály,typy prostoru, krajina, pozemek, dům, byt, jednotlivé místnosti Metody Feng Shui Numerologie, intuitivní Feng Shui, Ba Gua ( Pa Kua ), magický čtverec, škola tvaru ( 1. – 2. října 2011, 29. – 30. října, 26. –27.listopadu ) Cena 5.940,- Kč při platbě do 30.6.2011 Cena 6.480,- Kč při platbě do 31.8.2011 ( záloha 1.000,- Kč do 30.6.2011 ) Cena 7.020,- Kč při platbě 1.10.2011 ( záloha 1.000,- Kč do 30.6.2011 ) Cena 7.290,- Kč při platbě jednotlivých seminářů ( záloha 1.000,- Kč do 30.6.2011 )

Více informací na www.byu.cz, dasa@byu.cz, 602556479

Kurzy nabízíme i dopolední a večerní, vždy každé úterý od 4.10. dopoledne od 9 - 13 hod celkem 9 týdnů nebo večerní od 18 - 20 hod, celkem 18 týdnů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace