HP Software

Popis kurzu na míru HP Software

Historický vývoj ukazuje jednoznačný trend orientace na služby. A to jak v segmentu poskytovatelů, tak mezi jejich zákazníky. V elektronickém světě může být služba chápána jako řetězec na sebe navazujících činností využívající různých technologií.

Pro správný chod služeb je třeba zajistit plynulý provoz každého jednoho článku řetězce z pohledu celku. Dynamicky měnící se obchodní prostředí vyžaduje vysokou flexibilitu při dodávce služeb, což klade vysoké nároky na flexibilitu používaných nástrojů a jejich schopnosti dynamicky reagovat na změnu potřeb zákazníka.

Společnost HP se zaměřila na vytvoření uceleného portfolia nástrojů, technologií a mechanismů s primární orientací na služby, a to v celém jejich životním cyklu. Uceleným portfoliem SW nástrojů je rodina produktů HP Software. Produkty Software slouží ke správě sítí, systémů, periferií, aplikací, zálohování, bezpečnosti a IT služeb podle standardů ITSM/ITIL.

Více informací naleznete na stránkách https://education.hpe.com/

Kontaktovat dodavatele kurzu na míru
Jméno
Společnost
Pozice ve firmě
E-mail
Telefon
Text
Kontrola proti spamu. Kolik je šest a devět ? Součet zapište číslicemi.
*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace