Hospodářská politika a správa

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.
Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci. Nebo použijte poptávkový formulář.
  • Kurz na míru

  • ID akce:
    91126

Popis kurzu na míru Hospodářská politika a správa

Se dvěma studijními obory: Zdaňování

Finanční kontrola
Obory se liší:
a) uplatněním absolventů:
v oboru Zdaňování jde o praktickou i teoretickou přípravu specialistů na daně, účetnictví a právo, kteří se uplatní ve funkci prokuristy firmy, účetního poradce, daňového poradce,
v oboru Finanční kontrola jde o teoretickou i praktickou přípravu specialistů pro samosprávu měst a obcí a státní správu.
b) v průběhu studia:
zaměřením praxe,
oborovými předměty ve III. ročníku,
zaměřením závěrečné bakalářské práce.

V prezenční formě probíhá vyučování klasickou vysokoškolskou formou, tj. přednášky, semináře, cvičení, odborná praxe v rozsahu cca 22 až 26 hodin týdně v 10 až 15 týdenních semestrech, ukončených vždy zkouškovým obdobím.

Ve formě kombinované je ročně realizováno cca 10 soustředění. Na základě praktických zkušeností byla zvolena průběžná forma zkoušení, tzn. na základě předchozích konzultací má student možnost složit na každém soustředění zpravidla 1 zkoušku. Forma týdenních soustředění (většinou od pondělí do čtvrtka) vyhovuje především studentům ze vzdálenějších míst.

Všechny předměty jsou zakončeny některou z následujících forem: zkouška, zápočet, klasifikovaný zápočet (s maximálně 5 zkouškami za semestr).
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace