Ekonomika podniku pro neekonomy

Popis kurzu na míru Ekonomika podniku pro neekonomy

Tento čtyřdenní seminář poskytuje vedoucím pracovníkům v nefinančních odděleních příležitost k získání užitečných znalostí v oblasti hospodaření podniku. Naučí se sledovat provázanosti jednotlivých činností v podniku a mimo něj s finančními toky uvnitř firmy a získají tak vědomosti potřebné pro úspěšné řízení podniku. Konečně to je zřejmé i z hlavních bloků programu semináře:

Hospodářská politika státu a její vliv na rozhodovací procesy firem. Odvětvová a sektorová analýza a globální trendy. Finanční matematika. Analýza z hlediska vlastníka, věřitele a managementu. Posuzování podnikatelských záměrů. Vyhodnocení rizika společnosti podle minulých zisků. Finanční řízení oběžných aktiv. Jednoduché účetnictví, podvojné účetnictví, camerální účetnictví. Majetková a zdrojová struktura podniku. Účetní výkazy. Monitorování hospodářského vývoje podniku a aktualizace podnikatelského záměru. Druhy seskupení ukazatelů a druhy finančních analýz. Pavučinový teorém. Bilanční analýza, nákladové analýzy.

Kontaktovat dodavatele kurzu na míru
Jméno
Společnost
Pozice ve firmě
E-mail
Telefon
Text
Kontrola proti spamu. Kolik je jedna a tři ? Součet zapište číslicemi.
*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace