Efektivní komunikace

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.
Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci. Nebo použijte poptávkový formulář.
  • Kurz na míru

  • ID akce:
    550462

Popis kurzu na míru Efektivní komunikace

EFEKTIVNÍ KOMUNIKACE
Trénink je určen každému, kdo má zájem domluvit se se svým okolím. Kdo je denně nucen komunikovat, zadávat či přijímat pracovní úkoly, komunikovat s partnerem, hledat kompromisy... Zkrátka - kdo potřebuje vědět, jak na to.

CÍL:
Absolvent tréninku bude schopen najít cestu k dohodě. Zvládne běžná úskalí rozhovoru, dokáže se vyhnout "slepým uličkám" a odolá pokušení vběhnout do nastražených komunikačních pastí. Dokáže jasně, důrazně a přitom naprosto korektně zadat úkol, trvat na splnění termínů či prosazovat své cenové požadavky. Efektivita komunikace absolventa tohoto tréninku výrazně stoupne.

OBSAH:
............

PRŮBĚH:
Trénink je veden koučovací technikou jako interaktivní seminář s výkladem a velkým důrazem na praktický nácvik chování v krizových situacích.

PLÁN:
Obsah tréninku je standardně rozvržen do dvou dnů (á 8 hodin). Pro dosažení ještě vyšší účinnosti tréninku doporučujeme konzultovat v průběhu cca dvou až tří měsíců po absolvování tréninku řešené komunikační situace z praxe s koučem.

DOPORUČENÍ:
Nadstavbou k tomuto základnímu tréninku efektivní komunikace je trénink Obtížná komunikace, zaměřený na zvládání složitějších konfliktů, manipulativních technik a vyjednávání.