Efektivní komunikace a asertivita

Popis kurzu na míru Efektivní komunikace a asertivita

Efektivní komunikace je těžko uchopitelný a přitom velice mocný nástroj, ať už v pozitivním či negativním smyslu. Nejvíce komunikace mezi lidmi v práci probíhá ve formě jeden na jednoho, v průběhu osobních diskuzí a jednání. Atmosféra a obsah těchto diskuzí má dopad na míru spolupráce ve společnosti. V okamžiku, kdy tyto situace budou spojeny s neefektivní komunikací, budou negativně ovlivněny výsledky jednotlivců ale i celé společnosti.

Asertivita je styl komunikace, který výrazně bere do úvahy cíle a potřeby druhé strany. V průběhu komunikace poskytuje partnerovi možnost říct své námitky a sdělit svůj záměr. Toto pomůže, aby komunikace byla autentická, partnerská a aby obě strany dosáhly win-win řešení. Je to klíčové k vybudování důvěry mezi nimi. Efektivní komunikace zastává nezaměnitelnou roli ve vytváření zdravého prostředí, efektivní práce a nastartuje množství pozitivních výsledků, kterých jednotlivci a organizace dokáže dosáhnout.
Kontaktovat dodavatele kurzu na míru
Jméno
Společnost
Pozice ve firmě
E-mail
Telefon
Text
Kontrola proti spamu. Kolik je dvě a pět ? Součet zapište číslicemi.
*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace