EDS - IMDS

Popis kurzu na míru EDS - IMDS

IMDS = International Material Data System

IMDS je mezinárodní systém pro správu dat o materiálech v řetězci dodavatelů automobilového průmyslu.

Důraz na ochranu životního prostředí a s tím spojené požadavky na výměnu informací o materiálech použitých při výrobě finálního produktu kladou v mnoha zemích na výrobce v automobilovém průmydlu stále větší nároky na evidenci, uložení a poskytování dat v rámci jejich dodavatelského řetězce. Koncept realizovanžý v sestému IMDS (International Material Data System - Mezinárodní systém pro správu dat o materiálech) využívá internetových technologií, které umožňují automobilovým výrobcům a jejich dodavatelům standardizovaný přenos dat v celém dodavatelském řetězci - a po celém světě.

Technologie a metodologie

Infrastruktura IMDS je postavena na 4vrstvé architektuře. První vrstvu tvoří aplikace pro vstup a prezentaci dat. Druhá a třetí vsrtva jsou vrstvami aplikačními, tvořené webovými servery a Enterprise Java Bean servery. Poslední, čtvrtou vrstvu tvoří databázový server nad databází Oracle. Samotná aplikace IMDS je postavena na technologiích BEA.

Více informací naleznete na adrese: https://education.hpe.com/

Kontaktovat dodavatele kurzu na míru
Jméno
Společnost
Pozice ve firmě
E-mail
Telefon
Text
Kontrola proti spamu. Kolik je sedm a tři ? Součet zapište číslicemi.
*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.