Distanční výuka účetnictví

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.
Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci. Nebo použijte poptávkový formulář.
  • Kurz na míru

  • ID akce:
    94573

Popis kurzu na míru Distanční výuka účetnictví

Obsah: vymezení firem a podnikatelů, kteří vedou účetnictví (dříve podvojné účetnictví); účetnictví v plném i zjednodušeném rozsahu pro podnikatele a společnosti; základní problematika daňových předpisů; sociální a zdravotní pojištění; základy mzdové problematiky; odpovědnost a pojištění účetních; jednání s úřady; praktické zkušenosti

Cíl: naučit Vás samostatně účtovat v soustavě účetnictví

Organizace výuky: výuka je rozdělena do šestnácti lekcí, ve kterých Vás podrobně seznámíme s problematikou účetnictví (dříve podvojné účetnictví); jednotlivé lekce si kupujete jednotlivě (není možné odebrat více lekcí najednou), doba zpracování lekce není omezena. Každou vyřešenou lekci zašlete na naši adresu, následně obdržíte Vaše řešení opravené a současně obdržíte zadání další lekce.

Možnost konzultací: nejasnosti v probírané látce můžete konzultovat telefonicky, faxem, e-mailem, popřípadě osobně s p. Maškem (termín konzultací po vzájemné dohodě)

Poznámka: studium můžete kdykoliv přerušit a pokračovat, až se sami rozhodnete

Certifikát po absolvování semináře: absolventi získají certifikát MAVO, s.r.o. o absolvování

Vhodným navazujícím blokem: je praxe (seminář S8 nebo distanční forma praxe)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace