Defenzivní jízda

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.
Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci. Nebo použijte poptávkový formulář.
  • Kurz na míru

  • ID akce:
    75539

Popis kurzu na míru Defenzivní jízda

Kurz je zaměřen na psychologické aspekty bezpečné jízdy. Cílem kurzu je dosáhnout takové úrovně řízení, která zajistí bezpečnou jízdu i v situacích, kdy se jiní účastníci silničního provozu dopouštějí chybných výkonů a jednání. Výsledkem by tedy měl být řidič, který se nestane viníkem, ale ani obětí dopravní nehody. První část kurzu je prováděna na učebně a je zaměřena na seznámení účastníků s principy a metodami defenzivní jízdy a na problematiku duševního a situačního tréninku. Druhá část kurzu je prováděna v běžném silničním provozu a je zaměřena zejména na osvojení principů defenzivní jízdy, ale též na odstranění chybných návyků a nebezpečných prvků řízení.
Kurz může být doplněn o třetí část, prováděnou na simulátorové učebně. Tam se účastníci učí řešit provozní situace, jejichž navození v reálném provozu je s ohledem na počet pravděpodobnosti i určitou míru nebezpečnosti prakticky nemožné.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace