Program MBA v českém jazyce

 • Místo konání

 • Region:
  Moravskoslezský kraj
 • Adresa:
  EkF, budova E, Havlíčkovo nábřeží 38A, Ostrava 1
 • Termín

 • Od – do:

  Kurzy jsou obyvykle zahajovány v průběhu měsíce září.

 • Cena *

 • Cena:
  219000 Kč + 0% DPH
 • Popis ceny:

Popis kurzu Program MBA v českém jazyce

Manažerský program MBA je forma dvouletého kombinovaného studia, který nabízíme na základě dlouholeté zkušenosti s programy MBA od akademického roku 2017/18.

Podmínkou pro přijetí do programu je vysokoškolské vzdělání (alespoň v bakalářském stupni) a praxe v managementu či řízení projektů v délce minimálně dva roky.

Úspěšným absolventům programu MBA bude předáno osvědčení o absolvování programu, vydané VŠB – TU Ostrava, a udělen profesní titul MBA.

Objednat účast na kurzu - Program MBA v českém jazyce
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je dvě a dvě ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.