ASISTENTKA

Kontakt na dodavatele získáte po registraci

Tento kurz je pořádán dodavatelem, který nevyužívá placenou prezentaci na portálu EduCity.
Kontaktní údaje na dodavatele získáte po registraci. Nebo použijte poptávkový formulář.
 • Akce

 • Typ akce:
  kurz
 • Vedeno v jazyce:
  česky
 • ID akce:
  453177
 • Místo konání

 • Region:
  Moravskoslezský kraj
 • Adresa:
  Přemyslovců 834/4 741 01 Nový Jičín

Popis kurzu ASISTENTKA

Vzdělávací program určený především ženám po mateřské dovolené, který jim umožní lepší přípravu na praxi.
Cílem vzdělávacího programu je obnovení či získání teoretických i praktických znalostí a dovedností z oblasti ekonomiky, marketingu a managementu, účetnictví, informačních technologií a práva. Tyto nové znalosti budou znamenat větší adaptibilitu a flexibilitu žen, které se vracejí na trh práce po mateřské dovolené.
Absolventka kurzu :
- porozumí základním ekonomickým pojmům, dovede je vysvětlit a používat. Dokáže řešit základní ekonomické výpočty. Rovněž zná obsah jednotlivých podnikových činností. Zvládá daňovou problematiku.
- Zná jednotlivé právní formy při podnikání, je připravena na založení a vedení malé firmy. Orientuje se v Zákoníku práce, Živnostenském zákoně, Občanském a obchodním zákoníku.
- Umí využívat moderní informační technologie. Dokáže pracovat v základních programech WORD, EXCELL, využívat internet a elektronickou poštu. Umí stylizovat obchodní dopisy a vyhotovovat písemnosti v normalizované úpravě.
- Zná základy marketingu a managementu a je schopna je využívat v praxi.
- Zná základy daňové evidence a systém podvojného účetnictví. Z účetních výkazů je schopna zjišťovat informace o podniku.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace