Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde.

Nedostatek sebevědomí v komunikaci: projevy, důvody a řešení v konkrétních situacích

Kurzem Vás provede Jarmila Skopalová

Moderátorka a lektorka kurzů komunikace ve vzdělávací agentuře 1. VOX

Základní info

Cíle kurzu

Odpolední seminář, který vám zvedne sebevědomí a následně i náladu.
Natrénujete různorodé techniky zvyšování vaší sebedůvěry a zvládání nejistoty v nepříjemných situacích; techniky, které určitě neznáte, ale které ve svém životě ihned a opakovaně využijete.

Určeno pro

Chtěli jste někdy v diskuzi říci někomu něco od plic, ale nakonec jste to raději vzdali, protože než se zakoktat, špatně se vyjádřit a následně ztrapnit, tak jste raději mlčeli a nechali si všechno líbit?
V tom případě je tento seminář přesně pro vás.

Obsah kurzu

Nebudu vás přesvědčovat, že jste vždy odolní, že se nemusíte bát a tak podobně.
Předvedu vám, jak se sebevědomí doopravdy hraje. A jak taková hra může přejít z vašeho těla, svalů, mimiky… dovnitř vás.

• Ukážeme si triky, jak vám „hraní“ může zpočátku pomoci získat skutečné sebevědomí. Nebudeme se přetvařovat, ale využijeme celé naše tělo stejně, jako to dělají herci. To, co řeknete slovy, řeknete celým svým já – už nikdy nepůjdete sami proti sobě.

• Budeme také mluvit o strachu a tom, co strach vlastně je. Řekneme si, co dělat s negativními projevy našeho okolí vůči vám – jak se jim postavit, jak je řešit, jak je minimalizovat.

• Pojmenujeme vaše krizové situace v komunikaci a budeme trénovat jejich nové řešení, abyste si už příště nemuseli nechat všechno líbit.

Poznámka

Práce v malé skupině. Samozřejmostí je občerstvení, podkladové materiály a osvědčení o absolvování v elektronické podobě pro každého účastníka. Pokud neobdržíme písemné storno, je objednavatel povinen uhradit plnou cenu dle zaslané objednávky/faktury (více v Obchodních podmínkách).

Nedostatek sebevědomí v komunikaci: projevy, důvody a řešení v konkrétních situacích

Vybraný termín:

15.7.2024  Praha Upřesnující informace k termínu

Cena

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je tři a čtyři ? Součet zapište číslicemi.