Lean IT Foundation

Základní info

Lean je manažerská filozofie, která podporuje kulturu neustálého zlepšování s cílem maximalizovat hodnotu a minimalizovat plýtvání se zaměřením na tok přidané hodnoty. Lean je kultura týmové práce odvozená z Toyota Production System, která učí lidi myslet a vidět zdroje plýtvání, vymyslet efektivnější způsoby, jak dělat věci, odstraňovat plýtvání a přidat hodnotu do procesu.

Posluchači budou na kurzu seznámeni s principy Lean filozofie a zejména s jejím uplatňováním v prostředí IT na úrovni umožňující složení certifikační zkoušky LITA Lean IT Foundation.

Po absolvování kurzu posluchači pochopí principy Lean filozofie, význam pochopení a dodání hodnoty pro zákazníka, Lean pohled na procesy a odpad v nich, měření výkonnosti a klíčové výkonnostní ukazatele, organizační požadavky na implementaci Lean včetně využití vizuálních nástrojů, chování a postoje nezbytné pro úspěšnou implementaci Lean, DMAIC model pro řešení problémů a reálné ukázky aplikace Lean principů v IT prostředí.

Kurz je v plném souladu s Lean IT Association (LITA)  Foundation Syllabus.

Kurz je určen pro

  • vedení a zaměstnance jakékoliv IT organizace, která plánuje zavést Lean, aby získali základní znalosti Lean myšlení a potvrdili své znalosti získáním mezinárodně uznávaného certifikátu.

Lean IT Foundation

Vybraný termín:

 Praha

Cena
12 900 Kč + 21% DPH

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je pět a tři ? Součet zapište číslicemi.