Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde.

Business Brunch ® Letní speciál: Struktura a Time management

Kurzem Vás provede PhDr. František Hroník

Ředitel společnosti Motiv P a odborný garant kvality jejích rozvojových a poradenských programů. Zkušený psycholog, lektor a kouč. Autor odborných…

Základní info

Business Brunch® je inspirativní vzdělávací akce, kterou navštěvují pracovníci, manažeři, personalisté a ředitelé z různých organizací. Stěžejním bodem programu je vystoupení řečníka, který hovoří o důležitých, ale zároveň aktuálních tématech. Na Business Brunchích vystupují i zajímaví hosté, odborníci ve svých oborech, kteří se podílí o své zkušenosti. V neposlední řadě je součástí každého setkání také virtuální kurz, tištěná příručka a videa. 

V létě obvykle opouštíme zaběhnuté a chceme tak trochu vybočit. Na Business Brunchi si dopřejme trochu odstupu. Platí zde totiž přísloví: "pospícháš-li, zastav se". Chcete lépe cílit priority a vytvořit si prostor pro strategické úkoly? Time management nemusí být o tom, jak toho co nejvíce narvat do vymezeného času. Naučte se nalézt zdroje vašich časových ztrát v průběhu dne a úspěšně je eliminujte. Prozradíme, jaké existují individuální rozdíly ve vnímání a plánování , seznámíme vás se zloději času a představíme si náš model FRESCO. N a závěr určitě poradíme tipy a triky pro každý den, které Vás donutí zamyslet se nad časem z širšího hlediska. Náš letní speciál přinese odborné rady a pomůže Vám lépe poznat své potřeby.

 

Business Brunch ® Letní speciál: Struktura a Time management

Vybraný termín:

25.7.2023  Jihomoravský kraj
09:00 – 12:00 hod.

Cena
2 490 Kč

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je dvě a osm ? Součet zapište číslicemi.