Business Brunch ® Celoroční balíček 2023

Kurzem Vás provede PhDr. František Hroník

Ředitel společnosti Motiv P a odborný garant kvality jejích rozvojových a poradenských programů. Zkušený psycholog, lektor a kouč. Autor odborných…

Základní info

Business Brunch® je inspirativní vzdělávací akce, kterou navštěvují pracovníci, manažeři, personalisté a ředitelé z různých organizací. Stěžejním bodem programu je vystoupení řečníka, který hovoří o důležitých, ale zároveň aktuálních tématech. Na Business Brunchích vystupují i zajímaví hosté, odborníci ve svých oborech, kteří se podílí o své zkušenosti. V neposlední řadě je součástí každého setkání také virtuální kurz, tištěná příručka a videa. 

Business Brunch® balíček se skládá z šesti dílčích přednášek, které se navzájem doplňují a tvoří tak komplexní rozvojový program. I v roce 2023 se na Business Brunchích budeme potkávat ONLINE. O to, aby byly přenosy co nejkvalitnější, se postaráme v našem profesionálním vysílacím studiu vybaveném špičkovou technikou.

Letošní program: 
21.3.2023  –  Zpětná vazba

23.5.2023  – Identita a integrita

25.7.2023 – Letní speciál: Struktura a Time management

26.9.2023 – Umění dialogu a respekt

7.11.2023 – Týmové učení

19.12.2023 – Vánoční speciál

Business Brunch® 2023 není soubor odborných avšak nesouvisejících přednášek. Jedná se o kvalitní s komplexní celoroční vzdělávání, ze kterého budete čerpat ještě dlouho poté.

Co získáte:

  • Každý účastník získá virtuální kurz, který může shlédnout ještě před začátkem akce, aby na ni mohl přijít dobře připraven a odnést si z ní maximum.
  • Pokračujeme i ve výrobě tištěných příruček, bloků a dalších pomůcek, které doručíme před setkáním každému účastníkovi. Obsahují články, cvičení, tipy, přepisy rozhovorů a další formáty.
  • Business Brunche se lze zúčastnit online z pohodlí vašich domovů či kanceláří. Pokud vám termín nevyhovuje, máte možnost se na záznam kdykoliv podívat zpětně.
  • Po skončení akce obdrží každý účastník doplňkové materiály, které konkrétní téma dále rozvíjí a pomáhají převést nově nabité vědomosti z teorie do praxe.
  • Na konci roku obdržíte tištěný certifikát o absolvování celého programu.

 

 

Business Brunch ® Celoroční balíček 2023

Vybraný termín:

 Jihomoravský kraj Upřesnující informace k termínu

Cena
4 990 Kč

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je osm a dvě ? Součet zapište číslicemi.