Business Brunch 2021 – Akční balíček

Kurzem vás provede PhDr. František Hroník

Ředitel společnosti Motiv P a odborný garant kvality jejích rozvojových a poradenských programů. Zkušený psycholog, lektor a kouč. Autor odborných…

Základní info

Business Brunch® je událost, při které se setkávají personalisté a manažeři z mnoha různých organizací. Každá akce obsahuje vystoupení řečníka k nějakému aktuálnímu nebo významnému tématu, a následuje diskuze a networking.

Účastníci mají možnost poznat nové lidi a pohledy na řešení jejich současných problémů nebo výzev. Účastníci také dostávají předem k dispozici virtuální kurz, microlearningové materiály a další podklady, aby byli na probírané téma dobře připraveni a mohli si z něj odnést maximum.

Díky kvalitnímu obsahu a špičkovému technickému zázemí patří Business Brunch® k nejpopulárnějším a nejnavštěvovanějším setkáním personalistů a manažerů v České republice i na Slovensku. Agentura MotivP organizuje tuto událost již od února roku 2005 a před časem dokonce proběhl Business Brunch® s pořadovým číslem 350. Za tu dobu se formát neustále vyvíjel na základě rozsáhlé zpětné vazby, aby co nejvíce splňoval oprávněně náročné požadavky účastníků.

Protože je současná doba nesnadná, rozhodli jsme se Business Brunch v roce 2021 připravit tak, aby pokrýval všechny potřeby vašeho firemního vzdělávání.

Nabízíme vám tedy velmi výhodný cenový balíček, díky kterému se budete moci zúčastnit všech osmi témat za cenu tří samostatných vstupů.

A nejen že je letos hned osm témat, ale celoroční plán je navíc pojímaný jako ucelený rozvojový program, který vychází z nové knihy Františka Hroníka Čtyři směry business myšlení. Při zakoupení kompletního balíčku dostanete také tuto knihu jako důležitý podklad pro průchod celým programem. Business Brunch 2021 bude tedy velmi komplexní a pro maximální užitek tedy doporučujeme absolvovat všechna letošní témata: AKČNÍ BALÍČEK

A o která zajímavá témata se jedná?

 

 

Business Brunch 2021 – Akční balíček

Vybraný termín:

10.3.2021  Online
09:00 – 12:00 hod.

Cena
4990 Kč + 21 % DPH

Video

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je jedna a sedm ? Součet zapište číslicemi.