Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde.

Spirála rozvoje & desıgn úspěchu - 4. ročník konference Fenomén o transformaci tradičního byznysu na byznys digitálního věku

Základní info

Osobnosti českého byznysu opět ve Zlíně. Buďte u toho!

  • 30+ řečníků | 4 moderované stage | 1x panelová diskuze
    350+ účastníků z desítek firem a organizací
  • Inovace, praxe, diskuze s profíky, networking program

Zlín se znovu stane Mekkou byznysu. Atmosféru baťovského genius loci přijedou nasát miliardář Martin Vohánka, finančník Pavel Řehák i expert na vzdělávání Bob Kartous. Připojí se ke třicítce osobností, které jedou na vlně digitální transformace. Své know how poodhalí 23. 3. 2023 na Fenoménu.

Konference, která propojuje management s výrobou, lidskými zdroji i marketingem. Už čtvrtým rokem se jí to prokazatelně daří. Řečníci od Aše až po Zlín představí i tentokrát na Fenoménu postupy implementovatelné napříč obory. Zazní příběhy, které inspirují a motivují. Příběhy firem, které se rozhodly naplno využít možností digitálního světa. Dozvíme se, kde a jak najít prostor pro zlepšení core business ve firmě skrze práci s lidmi. A poznáme data v souvislostech. Napovíme, jak je přetavit v informace, které jsou klíčové pro rozhodovací proces.

Pro koho je Fenomén?

Díky širokému tematickému záběru, čtyřem stagím a doprovodnému programu si na Fenoménu každý najde to své. Ať už jste majitel firmy, manažer, výrobní inženýr, pracovník IT, specialista HR nebo třeba freelance konzultant.

Program konference

Vstupenky

Spirála rozvoje & desıgn úspěchu - 4. ročník konference Fenomén o transformaci tradičního byznysu na byznys digitálního věku

Vybraný termín:

23.3.2023  Zlín

Cena
7 990 Kč

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je jedna a pět ? Součet zapište číslicemi.