Tvůrčí psaní

kurz

Základní info

Intenzivní výuka zaměřená na technickou stránku tvůrčího psaní.

Proč se přihlásit do kurzu tvůrčího psaní? Jsou knihy, které přečtete jedním dechem, zhltnete je. Jsou knihy, které prostě přečtete. A jsou knihy, kterými se musíte probrodit, prokousat. Do té poslední skupiny by měly patřit výhradně učebnice a jiné „těžké“ knihy. Pokud byste se totiž měli brodit a obtížně prokousávat knihou, která vám slibovala zábavu, rozptýlení či umělecký literární zážitek, je jisté, že s tou knihou je něco v nepořádku.

Cílem našeho kurzu je pomoci pisateli, když se snaží, aby se jeho dílo té poslední skupině zdaleka vyhnulo. Aby si jako autor lépe osvojil práci s textem, aby věděl, čím se vyznačuje například dobrá reportáž nebo rozhovor, co a proč do nich patří, a co v nich občas můžeme vidět, i když to tam ale vůbec nepatří.

Tento kurz si nedělá nárok na to, že by zastoupil vysokoškolská studia. Snaží se spíš o to, abyste se příjemnou formou naučili technice psaní v praxi. Zprostředkujeme Vám něco, co se ve škole nenaučíte. Také Vám ukážeme, kterým směrem máte Vy osobně napřít své úsilí, když budete po absolvování kurzu dál pracovat na svém profesním rozvoji.

Kurz je určen autorům, kteří mají hlavu i srdce plné myšlenek a nápadů, mají tisíc chutí psát a psát, ale chtějí tvořit opravdu dobře, profesionálně - a proto potřebují důkladnou průpravu.

A co Vás v kurzu nečeká?

Rozhodně tu nedostanete zaručený návod, kde a jak získat námět na sepsání knihy-bestselleru. Neslíbíme vám ani, že z nepsavce se absolvováním kurzu stane autor zaručeně úžasných a atraktivních novinových článků. Nebudeme se totiž spolu zabývat tím, co psát, nýbrž tím, jak psát (či nepsat).

Odpověď na otázku Proč se přihlásit do tohoto kurzu? je tedy prostá: aby se vám dobře psalo, aby se čtenáři dobře četlo, aby výsledný pocit všech zúčastněných byl co nejlepší. Cílem je spokojenost, radost, kvalita.

Tvůrčí psaní

Vybraný termín:

 Praha

Cena
123 Kč

Kontaktovat dodavatele


Kontrola proti spamu. Kolik je šest a jedna ? Součet zapište číslicemi.