Otevřený kurz MotivP: Práce pod tlakem

 • Místo konání

 • Region:
  Jihomoravský kraj
 • Adresa:
  Brno
 • Termín

 • Termín zahájení:
  11.11.2019 – 09:00 hod.
 • Termín ukončení:
  11.11.2019 – 17:00 hod.
 • Cena *

 • Cena:
  5900 Kč
 • Popis ceny:

Popis kurzu Otevřený kurz MotivP: Práce pod tlakem

Školení Vás naučí zvládat práci pod tlakem. Porozumíte copingovým strategiím a díky tomu lépe budete zvládat složité situace s nadhledem. Procvičíte si řešení v dilematických situací, do kterých se dostáváte a naleznete možnosti řešení těchto zátěžových situací. Naučíte se přenášet tlak, aby byl pro vás tento tlak zvládnutelný. Zjistíte, jak se na věci dívat z různých perspektiv a úhlů pohledu a kde hledat oporu v náročných situacích. Cílem školení je, abyste si dokázali i pod tlakem obohatit vlastní práci.

Objednat účast na kurzu - Otevřený kurz MotivP: Práce pod tlakem
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je tři a tři ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.