Otevřený kurz MotivP: Empowerment

 • Místo konání

 • Region:
  Jihomoravský kraj
 • Adresa:
  Brno
 • Termín

 • Termín zahájení:
  3.9.2019 – 09:00 hod.
 • Termín ukončení:
  3.9.2019 – 17:00 hod.
 • Cena *

 • Cena:
  5900 Kč
 • Popis ceny:

Popis kurzu Otevřený kurz MotivP: Empowerment

Tento program zprostředkovává jedinečnou zkušenost a příběh námořního kapitána Davida Marqueta. Praktické manažerské postupy a principy ukazuje na příkladu zásadní proměny stylu vedení na ponorce, na kterou nastoupil jako kapitán. Z lidí, kteří byli zvyklí skoro bezmyšlenkovitě plnit své povinnosti se stali kompetentní a zodpovědní leadeři a pracovníci. Výrazně klesla chybovost, stoupla iniciativnost a ochota dělat věci nad rámec zadaných povinností a problémy se začaly řešit včas a s předstihem… Celým kurzem se prolíná napínavý příběh kapitána Marqueta, plný překvapivých událostí a působivých obratů k lepšímu. Atmosféru příběhu a vštípení nových poznatků podporují videa a citáty z lodních deníků, dokumentů i porad posádky. V rámci kurzu čeká na účastníky řada modelových situací, hraní rolí a řešení případových situací z pracovního prostředí. Kurz je zaměřený na formulaci konkrétních postupů a opatření, která povedou k zavedení osvojených principů a dovedností do praxe účastníků.

Objednat účast na kurzu - Otevřený kurz MotivP: Empowerment
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je deset a šest ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.