Otevřený kurz MotivP: Efektivní komunikace

 • Místo konání

 • Region:
  Jihomoravský kraj
 • Adresa:
  Brno
 • Termín

 • Termín zahájení:
  4.9.2019 – 09:00 hod.
 • Termín ukončení:
  4.9.2019 – 17:00 hod.
 • Cena *

 • Cena:
  5900 Kč
 • Popis ceny:

Popis kurzu Otevřený kurz MotivP: Efektivní komunikace

Jednodenní kurz se zaměřuje na to, jak efektivně komunikovat. Smyslem kurzu je osvojit si principy efektivní komunikace za použití technik „já jazyka“ a typologie osobnosti. Účastníci budou vedeni k tomu, aby v průběhu kurzu tyto techniky používali nejen v modelových situacích, ale i mezi sebou navzájem a aby reflektovali jejich výhody při komunikaci s druhými lidmi. Účastníci se dozvědí, jak identifikovat nejčastější nedorozumění,  jak je řešit, či případně úplně jim předcházet. Dále také, které informace je vhodné sdílet a s kým se o ně podělit, jak efektivně informace komunikovat. Důležitou součástí bude také zjistit, kde se nachází naše komunikační bariéry,  jak je překonávat a nakonec si účastníci vyzkouší, jak efektivně podávat zpětnu vazbu svým kolegům.

Objednat účast na kurzu - Otevřený kurz MotivP: Efektivní komunikace
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je dvě a deset ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.