Řízení výroby a úspor

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde
 • Lektor

 • Popis
  Luděk Kučera, MBA
 • Místo konání

 • Region:
  Jihočeský kraj
 • Adresa:
  Písecká 904/2, 38601 Strakonice
 • Termín

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Popis kurzu Řízení výroby a úspor

Seminář je rozdělen do dvou tematických částí a tyto části se navzájem propojují. Pro zvýšení atraktivity vlastního semináře, je vedena první a druhá část rozdílným lektorem a ve společném bloku je naplánována exkurze do strojírenské společnosti.  Potřebujete se dozvědět základní informace o průmyslu 4.0?  

 DALŠÍ INFORMACE K TÉMATU "PRŮMYSL 4.0" 

   Rádi bychom vám v průběhu první části semináře popsali základní principy a možnosti využití.   Blok č.1 – Řízení výroby a úspor Zde se zaměříme na základní principy plánování výroby a nastavení správného výkonu. Blok č.2 – Produktivita výroby, eliminace výrobních ztrát Přesuneme se do tématiky vlastní produktivity výrobních celků ve vztahu k samostatné ztrátovosti.  V dnešní době je proces řízení výroby a eliminace zrát, jednoznačnou strategií většiny výrobních společností. Ve spojení s chybějícím personálem, je nutné tento hlavní proces podpořit všemi směry.   PRO KOHO JE URČEN: 
Seminář je určen všem zástupcům kvality, výroby, technologie, logistiky a projektových týmů. Dalo by se říci, že účast doporučujeme všem, kteří mají zájem dle rozvíjet znalosti nástrojů a způsobu myšlení.
  ČAS: 3denní seminář od 08:30 - do 16:00 POŽADAVKY-PODMÍNKY: bez podmínek MÍSTO: Provozovna ELUKA – Strakonice, Písecká 904/2, 386 01 (vedle Mountfieldu) CENA: obsahuje 10 % akční slevu pro tento rok (ceny jsou uvedeny bez DPH 21%) LEKTOR: Luděk Kučera, MBA   DALŠÍ INFORMACE:  Každý z účastníků získá lahev jakostního vína ZNOVÍN ZNOJMO s reklamním označením Quality Point ZDARMA

SEMINÁŘ JE NOVINKOU V NAŠÍ NABÍDCE – KAPACITY OMEZENY

Všechny reservace jsou nejdříve ověřeny z hlediska dostupnosti. Faktura je vystavena až v případě skutečné realizace semináře.  
Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Kontaktovat firmu - Quality Point

Váš email:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu. Kolik je tři a dvě ? Součet zapište číslicemi.

Dodavatel veřejného kurzu

Quality Point

Prosíme zmiňte EduCity
při kontaktování dodavatele

Adresa

Písecká 904/2, 386 01 Strakonice

Kontakty


*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace