Požadavky VW na dodavatele (2 dny)

  • Místo konání

  • Region:
    Jihočeský kraj
  • Adresa:

Popis kurzu Požadavky VW na dodavatele (2 dny)

V rámci přípravy projektů koncernu VW a navazujících značek, je dodavatel plnit specifické požadavky v rámci projektů vlastních produktů. Dodavatel musí naplnit maximální znalosti o všeobecných požadavcích koncernu a tyto požadavky jednotlivých značek umět aplikovat v každém oddělení, počínaje výrobou, přes finanční oddělení, logistiku, údržbu, IT, vrcholový management až po kvalitu.

 Seminář je nadstandardně připravován týmem lektorů, kteří v rámci zkušenosti a aktuálních informací z přístupné platformy B2B, dokáží teoretické požadavky přenést hravě do praxe.

Seminář je realizován jako nelicenční, kvalifikovaným dodavatelem MMR.

 

PRO KOHO JE URČEN: 

Seminář je určen pracovníkům oddělení kvality, vývoje, výroby a manažery projektů, kteří jsou dodavateli do koncernu Volkswagen nebo návazných značek jako je Seat, Škoda Auto, Bentley, Bugatti, Scania, Man atd.

 

ČAS: 2denní seminář od 08:30 - do 16:00

POŽADAVKY-PODMÍNKYzákladní znalosti platformy B2B

MÍSTO: Provozovna ELUKA – Strakonice, Písecká 904/2, 386 01 (vedle Mountfieldu)

CENA: obsahuje 10 % akční slevu pro tento rok (ceny jsou uvedeny bez DPH 21%)

 

DALŠÍ INFORMACE: 

Každý z účastníků získá lahev jakostního vína ZNOVÍN ZNOJMO s reklamním označením Quality Point ZDARMA

NOVINKA V NAŠÍ NABÍDCE – KAPACITY OMEZENY – NEVÁHEJTE

Všechny rezervace jsou nejdříve ověřeny z hlediska dostupnosti. Faktura je vystavena až v případě skutečné realizace semináře.

Objednat účast na kurzu - Požadavky VW na dodavatele (2 dny)
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je pět a jedna ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.