MS Excel_funkce a vzorce

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde
 • Lektor

 • Popis
  Ing. Jaroslav Nedoma
 • Místo konání

 • Region:
  Jihočeský kraj
 • Adresa:
  Písecká 904/2, 38601 Strakonice
 • Termín

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Popis kurzu MS Excel_funkce a vzorce

Excel provede složité analýzy za vás. Z vašich dat navíc vytvoří souhrn s náhledem možností kontingenčních tabulek, abyste si je mohli porovnat a vybrat si tu, která se nejlíp hodí k danému účelu.
 • Potřebujete dále rozvíjet své schopnosti v MS Office Excel?
 • Nechcete dále opakovat stejné chyby a trávit čas hledáním funkcí?
 • Již máte dost opakovaných začátků a samostudia?
 • Musíte vytvořit něco rychle, přesně a dále s tím umět pracovat?
Tento seminář je určen právě pro Vás. Ujasníte si, co a kde neděláte správně a jak si zjednodušit práci. Na kurzu se naučíte minimalizovat Vaše dosavadní postupy při práci v Excelu tak, aby Vám samotná práce v tabulkách zabrala co nejméně času, avšak se stejným výsledkem jako doposud   PRO KOHO JE URČEN:  Využijte Excel k získávání a analýze dat i jejich výslednému využití. Použijte tak Excel jako efektivní řešení specifických požadavků na Vaše databázové nástroje. Oddělte databáze od uživatelského prostředí, kterým bude MS Excel. Účastník tohoto kurzu dokonale porozumí jednoduchým i složitým funkcím včetně vnořených funkcí.   ČAS: 2denní seminář od 08:30 - do 16:00 POŽADAVKY: Vlastní PC s MS Office 2007 nebo novější, na požádání zajistíme PC u nás s příplatkem MÍSTO: Provozovna ELUKA – Strakonice, Písecká 904/2, 386 01 (vedle Mountfieldu) CENA: obsahuje 10 % akční slevu pro tento rok (ceny jsou uvedeny bez DPH 21%) LEKTOR: Ing. Jaroslav Nedoma   DALŠÍ INFORMACE:  Každý z účastníků získá lahev jakostního vína ZNOVÍN ZNOJMO s reklamním označením Quality Point ZDARMA VYSOKÉ HODNOCENÍ SEMINÁŘE ÚČASTNÍKY – NEVÁHEJTE – KAPACITY OMEZENY Všechny reservace jsou nejdříve ověřeny z hlediska dostupnosti. Faktura je vystavena až v případě skutečné realizace semináře
Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Kontaktovat firmu - Quality Point

Váš email:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu. Kolik je šest a pět ? Součet zapište číslicemi.

Dodavatel veřejného kurzu

Quality Point

Prosíme zmiňte EduCity
při kontaktování dodavatele

Adresa

Písecká 904/2, 386 01 Strakonice

Kontakty


*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace