Kurz plánování a řízení projektů, vysvětlení principů projektového řízení. Účastník získá teoretické i praktické znalosti jak naplánovat projekt a jak ho řídit. Osvojí si principy vedení lidí a projektových týmů, dokáže analyzovat rizika projektu a porozu

 • Lektor

 • Popis

  Doc. Lacko

 • Místo konání

 • Region:
  Jihočeský kraj
 • Adresa:
  Kounicova 966/67a
 • Termín

 • Doba trvání:
  2 dny
 • Cena *

 • Cena:
  4370 Kč + 21% DPH
 • Popis ceny:

Popis kurzu Kurz plánování a řízení projektů, vysvětlení principů projektového řízení. Účastník získá teoretické i praktické znalosti jak naplánovat projekt a jak ho řídit. Osvojí si principy vedení lidí a projektových týmů, dokáže analyzovat rizika projektu a porozu

Komu je kurz určen

Cílovou skupinou kurzu jsou pracovníci firem nebo státních institucí, kteří zatím navrhovali a řídili projekty intuitivně, bez využití doporučovaných a mezinárodně uznávaných postupů.

Vstupní předpoklady:

Předpokládá se, že účastník kurzu již projekt řídil, případně působil v nějakém projektu jako člen projektového týmu, ale kurzu se mohou zúčastnit i frekventanti bez zkušeností, pouze je nutné, aby na tuto skutečnost upozornili lektora.

Obsah kurzu:

1. Současný význam a chápání projektového managementu pro konkurenceschopnost firmy

2. Doporučované fáze projektu

3. Doporučované metody a techniky pro návrh a řízení projektu

Lektor: Doc. Lacko, certifikovaný projektový manažer, člen České společnosti pro projektové řízení

Doplňující informace

Kurz je koncipován jako dvoudenní (16-ti hodinový) a je realizován prezenční formou. Cena kurzu je 4.370 Kč + 20% DPH (5.224 Kč).

Objednat účast na kurzu - Kurz plánování a řízení projektů, vysvětlení principů projektového řízení. Účastník získá teoretické i praktické znalosti jak naplánovat projekt a jak ho řídit. Osvojí si principy vedení lidí a projektových týmů, dokáže analyzovat rizika projektu a porozu
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je pět a osm ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace